Blog Yazıları

Kadıköy Zincirli Vinç İmalatı

Kadıköy Zincirli Vinç İmalatı

 

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan firmamız, size en iyi ve en kaliteli zincirli vinçleri sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Zincirli Vinç Nedir?

Kadıköy firmamızda ürettiğimiz zincirli vinçlerimiz, sizler için en son teknoloji ve kalite ile üretilmiştir. Zincirli vinçler güvenlik, uzun ömür, minimum bakım ihtiyacı ve emniyet açısından tercih edebilirsiniz. Firmamızda ürettiğimiz zincirli vinçlerimiz fiyat bakımından son derece uygundur, vinçlerimiz ekstra masraf olmadan gerçek dikey kaldırma sağlamaktadır, zincirleri dişli çark üzerinden hareket ettirerek kaldırır; bu da kaldırılan cisimlerin doğrusal bir şekilde yukarı kaldırıldığı anlamına gelmektedir. Hemen hemen her alanda kullanılan zincirli vinçlerin pek çok da çeşidi vardır. Bu ürettiğimiz çeşitler de şunlardır; elektrikli zincirli vinçler, zincirli vinç askı kancalı, manuel zincirli caraskal, zincirli vinç şaryosu olarak 4 modeli bulunmaktadır. Kullanım alanları ise diğer vinç çeşitleriyle hemen hemen aynıdır.

Zincirli Vinçlerin Özellikleri

Kadıköy firmamızda ürettiğimiz zincirli vinçlerimiz alanında uzman mühendisler ve uzman personeller tarafından büyük bir hassasiyetle imalatı yapılmaktadır. Ürettiğimiz zincirli vinç çeşitlerine göre 125 kg’ dan 25000 kg’a kadar yük taşıma kapasitesi vardır. Bu son teknolojiyle ürettiğimiz zincirli vinçlerimizin pek çok özelliği vardır. Bu özelliklere genel olarak baktığımızda bunlar; modüler yapısı sayesinde çok rahat bakım yapılabilmektedir, mekanik aşırı yük korumalıdır, sessiz ve verimli kullanım sağlar, normal ve hassas kaldırma hızı, alt ve üst konum limit durduruculu, gelenekselleşen koruma sistemleri, tek parça halinde değiştirilebilen yapıda olması ve devre kartı olmaması, tek donanımdan çift donanıma çok kolay ve güvenilebilir şekilde geçebilmektedir. Kullanılan vincin yüksek devrede kalma süresi gibi çok yönlü özellikler de sağlamaktadır. Kadıköy firmamızda ürettiğimiz diğer vinçler gibi çok fazla teknik özellikleri mevcuttur.

Zincirli Vinç Kullanım Alanları

Zincirli vinç kullanım alanları yük taşıma yüküne göre değişim göstermektedir. Genellikle inşaatlarda, fabrikalarda, endüstriyel ve sanayi alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Ağır sanayi çalışma alanlarında, çalışan firmalar taşıyacağı yük, hava koşulları, güvenlik kuralları gibi çeşitli özellikleri göz önünde bulundurarak zincirli vinç seçimi yapmaktadır.

Zincirli Vinç Alanında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Biz Kadıköy zincirli vinç imalat firması olarak, kalite standartları bakımından rakiplerimizle rekabet ederken hem onlardan ders alıyor hem de yeniliklerimize yenilik katıyoruz. Siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üst düzey kalite, yüksek verim, düşük maliyetle enerji tasarrufu sağlar ve sizin işlerinizin aksamaması ve konforunuzdan ödün vermemeniz açısından size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kadıköy zincirli vinç imalatı firmamız her zaman vinç konusunda alanında diğer firmalara göre daha önde olduğumuzu düşünüyor ve her zaman da müşteri memnuniyetini savunuyoruz. Hem kullandığımız makinelerin kaliteli olması hem en son teknolojiyi kullanmamız hem de güler yüzlü çalışanlarımız ile sizi memnun etmek için hizmetinizdeyiz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir