Zincirli & Caraskal Vinç Sistemleri

Vinç sistemlerimiz arasında yer alan zincirli ve caraskal vinç sistemleri, elektriklidir. Garantili şekilde sizlere ulaşır.

Kaliteli ve işlevsel özellikli kaldırma ünitesi kullanılarak zincirli ve caraskal vinç sistemleri oluşturulur. En iyi kalitede üretim yapıyor olmamız, pek çok alanda tercih edilmemizi sağlamıştır. Kullanım alanı geniş olan vinçlerde, sorun yaşamadan üretimin gerçekleşmesi ve avantajlı şekilde hizmetten faydalanma mümkün oluyor. Uygun yükleri taşıma kapasitesi ile kaldırma ve taşıma işlemlerini kolayca yapma fırsatı doğuyor.

Zincirli & Caraskal Vinç Sistemleri Çalışma Prensibi

Elektrikli caraskal, genel olarak yüklerin kaldırılması için kullanılır. Vinçler için uygun olan yüklerin taşınması ve yükleme işlemlerinin kısa süre içinde tamamlanması açısından önemlidir. Çalışma prensibi olarak kaldırma işlemini gerçekleştiren mooraylar vardır. Vincin donanımları arasında monoray olması ya da kollu vinç, köprülü vinç gibi diğer çeşitli vinçler ile birleştirilerek kaldırma ünitesi olarak farklı şekillerde kullanımı da söz konusudur. Yani çalışma sistemi hem tek başına hem de kaldırma sisteminin farklı vinçler ile bir arada kullanılması mümkündür.

Tavana veya zemine sabitlenir;
Sabitlenerek kullanım yapılıyor. Zincirli elektrikli vinç için kullanım alanının yaygın olması, aynı zamanda pratik şekilde kullanımı da getirmiştir. Tavana ya da zemine sabitleme yapılarak elektrikli zincirli caraskal çeşitli şekillerde kaldırma ünitesi olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda sabitlenerek, pozisyonlar yüklenerek de kullanım işlemlerinin gerçekleşmesi mümkündür. Değerlendirip siz de ihtiyacınızı karşılayacak ölçüde, özellikleri kaldırma yükü uygun olan vincin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Zincirli & Caraskal Vinç Kullanım Alanları

Çok sayıda sektörde kullanımı olan elektrikli zincirli vinçler, yük taşıma konusunda ilk akla gelenler arasındadır. Diğer vinç türleri ile kombin halinde kullanım dendiğinde ise direkt olarak elektrikli ve zincirli olan bu vinç türü akıllara geliyor. En kolay şekilde kullanımın gerçekleşmesi, üretimin de tamamen pratiklik düşünülerek oluşturulmasından kaynaklanır. Özel tasarımlar, özel malzemeler ve dayanıklı hizmet ile kullanım en iyi şekilde gerçekleşecektir.

Elektrik vinç kullanım alanları;

#Alüminyum
#Hidro elektrik santraller
#Tersane
#Gemicilik – taşıma sektörü
#Enerji ve lojistik
#Otomotiv
#Makine
#Cam ve döküm
#Ambalaj

Gibi hemen hemen her aklınıza gelebilecek sektör için kullanım alanının mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Zincirli vinç kullanım alanları kapsamında, geniş bir alan söz konusu olduğundan direkt olarak özel üretim ile en iyi şekilde hizmet karşılanmaktadır. Üretim aşamasında tamamen memnun kalacağınız şeklide kaliteli ve hızlı üretim yapıyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz ekonomik fiyatlar sayesinde, sorun yaşamadan hizmetten faydalanmanız sağlanır. İletişime geçerek bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Zincirli & Caraskal Vinç Hizmeti

En iyi şekilde yapılan üretim, tasarım ve hesaplamalar ile kontrollü şeklide tamamlanır. Baktığınızda kullanım alanına uygun, kullanım ömrü uzun olan vinçlerin üretimi gerçekleşmiş olur. Sunulan hizmette hiçbir zaman kalitemizden ödün vermeden, tamamen en iyi malzemeler, en az aşınma ve uzun kullanım için gerekeni yapıyoruz. Memnuniyeti sağlamak açısından vinç çeşitleri de geniş bir yelpazede sunuluyor. Tamamen avantajlı, uygun fiyatlı, fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak şekilde hizmet veriyoruz.

Zincirli – caraskal vinç tonları;

Farklı tonlar oluşturup, ihtiyaç alanına göre satın almanız sağlanıyor. Tamamen sizin için uygun olan tonda kaldırma gücü olmasını önemsiyoruz. Siz de tamamen bu seçenekleri göz önünde bulundurup ona göre hareket edebilirsiniz.

#Zincirli caraskal vinç 0,5 ton
#Zincirli caraskal vinç 1 ton
#Zincirli caraskal vinç 2 ton
#Zincirli caraskal vinç 3 ton
#Zincirli caraskal vinç 5 ton elektrikli vinç çeşitleri ile sizinle.

 

Zincirli caraskal vinçler, ağır yüklerin kaldırılması ve taşınması için kullanılan bir tür vinç sistemidir. Bu vinçler, zincirler ve çarkaşa dişlileri kullanarak çalışır. Kaldırma işlemi, bir zincir tamburu üzerinde sarılı olan bir zincirin, dişlilere bağlı çarkaşalar aracılığıyla hareket ettirilmesiyle gerçekleşir.

Zincirli caraskal vinçler, genellikle küçük ve orta ölçekli yüklerin taşınmasında tercih edilir. Hafif yapılı ve taşınabilir olmaları, farklı çalışma ortamlarında kullanımlarını kolaylaştırır. İnşaat, depolama, atölye ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılan bu vinçler, yüksek manevra kabiliyeti sağlar.

Zincirli çarkaşal vinçlerin avantajları arasında kolay kurulum, basit kullanım ve bakım, dayanıklılık ve uzun ömür yer alır. Ayrıca, kaldırma yüksekliklerinin ayarlanabilmesi ve yüksek yük kaldırma kapasiteleri sayesinde, çeşitli uygulamalarda esneklik sağlarlar.

Ancak, zincirli caraskal vinçlerin bazı sınırlamaları da vardır. Kaldırma hızı diğer vinç tiplerine göre daha yavaş olabilir ve çok ağır yüklerin taşınmasında daha büyük ve güçlü vinçlere ihtiyaç duyulabilir. Ayrıca, yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalarda sınırlamaları bulunabilir.

Zincirli caraskal vinçler, uygun uygulamalarda ekonomik ve pratik bir çözüm sunar. Küçük ölçekli yüklerin güvenli ve etkili bir şekilde taşınmasını sağlar. İhtiyaçlarınıza ve uygulama alanınıza bağlı olarak, farklı modeller ve kapasitelerde zincirli caraskal vinçler bulunmaktadır.

 

 

TEKLİF İSTEYİNİZ

 

0850 466 85 16