Pergel Vinç Sistemleri

Vinç türleri arasında yer alan pergel vinç sistemleri, ekibimiz tarafından sizlere ulaştırılıyor. Kaliteli üretim ve profesyonel hizmet sunuyoruz.
Kullanım alanlarına göre, ihtiyaç duyduğunuz hizmete göre vinç temin edebilirsiniz. Kısa süre içinde üretimi yapacak olmak, güvenliği sağlamak profesyonelliğimi ile sağlanıyor. Pergel vinç sistemleri tam manasıyla ihtiyacınızı karşılıyor. Kapalı alanda ve yükleme, taşıma gibi işlemlerde kullanılan vinç türüdür. Kapalı alanda yük taşıma konusunda uyulan ihtiyacın ardından özel bir üretim ile ortaya çıkarılmıştır. Son derece avantajlı bir kullanım ile farklı alanlarda sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır.

Pergel Vinç Sistemleri Çalışma Prensibi

Peki, nasıl çalışıyor? Bakıldığında pergel caraskal, kolona montajlanmıştır. Bu alandan farklı dereceler ile hareket kabiliyeti sağlanmıştır. 180, 270, 360 derecelerde hareket etme imkanı oluşturulmuştur. Sonucunda ise kullanım alanı çok daha avantajlı bir vinç ortaya çıkmıştır.

Pergel vinç çalışma sistemi;

Çalışma sistemi olarak duvara ya da kendi ayağına montajı yapılarak çalışma sisteminin oluşturulması sağlanmıştır. İhtiyaç durumuna göre, kullanım alanına göre çalışma sisteminin oluşturulması da söz konusu olacaktır. Üretim aşamasında özenle hareket ederek, tamamen maksimum oranda avantaj elde edeceğiniz şekilde üretilecektir.

Floof – boom hareketli vinç olarak bilinir;
Aynı zamanda kullanımı yaygın olan pergel vinç sistemi yatay parçsı olan flok ya da boom ile bir kolona sabitlenir. Sabitleme işlemi için duvar ya da zemin de tercih edilebilir. Bu sayede sorun yaşamadan vincin hizmet ettiği işlevselliğe uygun şekilde üretimi yapılır. Alanında uzman olan operatör tarafından en iyi şekilde kullanılır.

Pergel Vinç Kullanım Alanları

Kullanım alanları her geçen gün artan vinçler, kapalı alanlarda yük taşımanın kolaylaşması için tercih ediliyor. Bakıldığında vincin kullanım alanı için sunulan farklı alanlar, ihtiyaç duyulan farklı malzemelerin taşıması var. Genel olarak pergel vincin tercih edilmesinde özellikleri, kullanım kolaylığı, pratikliği etkili oluyor.

#Askeri araçlar
#Endüstriyel yapıların inşası
#Yük taşıma

Kapalı alanlara eşya taşımanın her bölümünde
Geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Pergel vinç kullanım alanları açısından bakıldığında son derece avantajlı olacağınız bir hizmet sizlere ulaştırılıyor. Malzeme taşıma konusunda büyük ölçüde kolaylık sağlayan vinç türü, aynı zamanda yük asansörü olarak da tanımlanıyor. Bu sayede hem taşıma hem de güvenlik en iyi şekilde tamamlanmış oluyor.

Pergel Vinç Tonları

Vinç kaç tona kadar malzeme taşıyor? Hizmetimiz dahilinde olan vinç temini için aynı zamanda sunulan ton seçenekleri olacak. Yapılacak olan işe göre, kullanım alanına göre çeşitlendirilecek olan tonlar üzerinden seçim yapılabilir. En hızlı ve kolay şekilde işlemlerin sürmesi için, ihtiyaca göre oluşturulan türlerimiz vardır.

#0,5 ton pergel vinç
#1 ton pergel vinç
#2 ton pergel vinç
#3 ton pergel vinç
#5 ton pergel vinç
#4 ton pergel vinç

Gibi seçenekler üzerinden hizmet veriyoruz. İhtiyaç durumuna göre şekillenen üretim sayesinde, tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız. Detaylı bilgi ve talep için iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içinde ekip üyelerimiz bilgi verecektir.

Pergel Vinç Hizmeti

Vinç hizmetimizde üretim aşamasında ortaya çıkacak ihtiyaçları göz önünde bulunduruyoruz. Ekonomik üretim olmasını sağlayarak, aynı zamanda sizin de memnun kalacağınız ödemeler ile hizmet almanızı destekliyoruz. Hizmetimiz kapsamında aşınmalar hesaplanıyor. Üretim kalitesinden ödün verilmeden malzemelerin belirlenmesi, gerekli kontrollerin yapılması ile üretim tamamlanıyor. Pergel vinç hizmeti kapsamında siz de hemen üretimin hızından ve kalitesinden faydalanarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Minimum bakım ile uzun ömürlü kullanımı müşterilerimize vaat ediyoruz.