Gezer Köprülü Vinç Sistemleri

Gezer Köprülü Vinç Sistemleri

Tavan vinçleri kategorisinde yer alan gezer köprülü vinç sistemleri için en iyi hizmeti sunduğumuzu garanti ediyoruz.

Üretim aşamasında, kullanılan malzemeler ve yapılan kontroller kapsamında profesyoneliz. Gezer köprülü vinç sistemleri için siz de inceleme yaparak, memnun kalacağınız bu hizmetimizi anında talep edebilirsiniz. Vinç sistemlerinin oluşturulması, vinçlerin üretimi, kullanım alanı ve özelliklerine göre profesyonel hizmet için gerekeni yapıyoruz. Kullanım alanının en yaygın olduğu tavan vinci olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım amacına göre özellikleri de değişiyor. Ağırlık belirlemek ve diğer hususlar bu alanda uzman olan ekibimiz tarafından yapılıyor.

Gezer Köprülü Vinç Sistemleri Çalışma Prensibi

Ağır yüklerin emniyetli bir şekilde çalışması konusunda en iyi şekilde üretilen vinçler, özel çalışma prensibi ile oluşturulur. Çift gezer köprü caraskal ile yük taşımanın olması sağlanır. Kirişler üzerinde sabitleme yapılır. Kaldırma yüksekliğinin sabitleme sayesinde artması da mümkündür. Kirişe sabitleme aşamasında gerekli hesaplamaların yapılması ile maksimum olarak ayarlanması sağlanabilir. Çift girişli gezer köprülü vinç üretimi aşamasında, özel olarak üretilen motor ve redüktör grupları ile beraber hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun beraberinde hafif kalkıl ve duruşları ile, hasar yaratmadan çalışması da planlanmıştır. Tamamen memnun kalacağınız, avantajlı olacağınız şeklide üretilmiştir.

Vinç Push Butonları: Vincin kontrolünün sağlanması için push butonları kullanılabilir. Bu alanda uzman olan kişi tarafından vincin kontrollünün butonlar ile gerçekleşmesi sağlanır.

Uzaktan Kumanda: Vincin kontrol edilmesi için sunulacak olan seçenekler arasında uzaktan kumanda da var. Bu durumda çok daha pratik ve güvenli şekilde uzaktan kumanda ile de kontroller sağlanabilir.

Gezer Köprülü Vinç Avantajları

Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda en iyi şekilde tercih edilebilir. Gezer köprülü vinç avantajları detaylı şekilde verilmiştir. Üretim aşamasındaki kalitemiz ve uzmanlığımız da büyük ölçüde avantaj elde etmenizi sağlıyor. Bunu göz önünde bulundurup, tamamen memnun kalacağınız bir üretimden faydalanın.

#Alçak tavan mesafelerinde, kısa eksen açıklıklı tesislerde taşımayı kolaylaştırır.
#Taşıma ve istifleme için son derece ekonomik çözümler sunmaktadır.
#Montaj kolaylığı ile avantaj sağlamaktadır.
#Bina üzerine etki eden temel yükler daha azdır.
#Vinç yolları ile daha yüksek kaldırma mesafesi elde etmek mümkündür.
#Kaldırma grubu, köprü grubu, köprü yürüyüş grubu kapsamında 3 ana gruptan oluşmaktadır. Yürüyüş yollarının elektrik tesisatında da farklı seçenekler sunulur. 4 farklı değişik tarzda olabilir. Kablo arabalı besleme sistemi, kapalı bara ve açık bara, kablo tamburu besleme sistemi üzerinden çeşitlendirilebilir.

#Gezer Köprülü Vinç Kalitesi

Kaliteli bir hizmet sunmak açısından, gereken kontroller tek tek yapılmaktadır. Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet olmasını sağlamak açısından, özenle hareket ediyoruz. Üretim aşamasında hesaplamaları yapıyor, aşınma ya da buna benzer malzemeleri de kontrol ederek işlemleri yapıyoruz. Ayrıca tasarım konusunda da özenle çalışan personellerimiz, tamamen %100 kalite ve uzun ömürlü kullanımı hedefleyerek hizmet veriyor. Sizin için sunulan seçenekleri değerlendirip anında hizmet alabilirsiniz.

Vinç çalışmaları kontrolleri;

Üretim aşamasında ve sonrasında kontroller yapılarak gezer köprülü vinç çeşitleri garanti edilerek tarafınıza sunulur. Taşıma konusunda profesyonel şeklide hizmet alıyor olmanız bu hususta son derece önemlidir. Göz önünde bulundurun ve siz de hemen ihtiyacınızı karşılayın. Tasarım konusunda da standartlara göre hareket ederek dünya standartlarında üretim yapıyoruz.
#DIN
#FEM
#CMMA
#VDI gibi normlar üzerinden uygunluk testleri yapılıyor.

Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet sunmak için tüm olması gerekenleri belirleyerek hareket ediyoruz. Hem güvenli hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

 

TEKLİF İSTEYİNİZ
0850 466 85 16