Gezer Köprülü Vinç Sistemleri

Tavan vinçleri kategorisinde yer alan gezer köprülü vinç sistemleri için en iyi hizmeti sunduğumuzu garanti ediyoruz.

Üretim aşamasında, kullanılan malzemeler ve yapılan kontroller kapsamında profesyoneliz. Gezer köprülü vinç sistemleri için siz de inceleme yaparak, memnun kalacağınız bu hizmetimizi anında talep edebilirsiniz. Vinç sistemlerinin oluşturulması, vinçlerin üretimi, kullanım alanı ve özelliklerine göre profesyonel hizmet için gerekeni yapıyoruz. Kullanım alanının en yaygın olduğu tavan vinci olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım amacına göre özellikleri de değişiyor. Ağırlık belirlemek ve diğer hususlar bu alanda uzman olan ekibimiz tarafından yapılıyor.

Gezer Köprülü Vinç Sistemleri Çalışma Prensibi

Ağır yüklerin emniyetli bir şekilde çalışması konusunda en iyi şekilde üretilen vinçler, özel çalışma prensibi ile oluşturulur. Çift gezer köprü caraskal ile yük taşımanın olması sağlanır. Kirişler üzerinde sabitleme yapılır. Kaldırma yüksekliğinin sabitleme sayesinde artması da mümkündür. Kirişe sabitleme aşamasında gerekli hesaplamaların yapılması ile maksimum olarak ayarlanması sağlanabilir. Çift girişli gezer köprülü vinç üretimi aşamasında, özel olarak üretilen motor ve redüktör grupları ile beraber hareket edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun beraberinde hafif kalkıl ve duruşları ile, hasar yaratmadan çalışması da planlanmıştır. Tamamen memnun kalacağınız, avantajlı olacağınız şeklide üretilmiştir.

Vinç Push Butonları: Vincin kontrolünün sağlanması için push butonları kullanılabilir. Bu alanda uzman olan kişi tarafından vincin kontrollünün butonlar ile gerçekleşmesi sağlanır.

Uzaktan Kumanda: Vincin kontrol edilmesi için sunulacak olan seçenekler arasında uzaktan kumanda da var. Bu durumda çok daha pratik ve güvenli şekilde uzaktan kumanda ile de kontroller sağlanabilir.

Gezer Köprülü Vinç Avantajları

Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda en iyi şekilde tercih edilebilir. Gezer köprülü vinç avantajları detaylı şekilde verilmiştir. Üretim aşamasındaki kalitemiz ve uzmanlığımız da büyük ölçüde avantaj elde etmenizi sağlıyor. Bunu göz önünde bulundurup, tamamen memnun kalacağınız bir üretimden faydalanın.

#Alçak tavan mesafelerinde, kısa eksen açıklıklı tesislerde taşımayı kolaylaştırır.
#Taşıma ve istifleme için son derece ekonomik çözümler sunmaktadır.
#Montaj kolaylığı ile avantaj sağlamaktadır.
#Bina üzerine etki eden temel yükler daha azdır.
#Vinç yolları ile daha yüksek kaldırma mesafesi elde etmek mümkündür.
#Kaldırma grubu, köprü grubu, köprü yürüyüş grubu kapsamında 3 ana gruptan oluşmaktadır. Yürüyüş yollarının elektrik tesisatında da farklı seçenekler sunulur. 4 farklı değişik tarzda olabilir. Kablo arabalı besleme sistemi, kapalı bara ve açık bara, kablo tamburu besleme sistemi üzerinden çeşitlendirilebilir.

#Gezer Köprülü Vinç Kalitesi

Kaliteli bir hizmet sunmak açısından, gereken kontroller tek tek yapılmaktadır. Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet olmasını sağlamak açısından, özenle hareket ediyoruz. Üretim aşamasında hesaplamaları yapıyor, aşınma ya da buna benzer malzemeleri de kontrol ederek işlemleri yapıyoruz. Ayrıca tasarım konusunda da özenle çalışan personellerimiz, tamamen %100 kalite ve uzun ömürlü kullanımı hedefleyerek hizmet veriyor. Sizin için sunulan seçenekleri değerlendirip anında hizmet alabilirsiniz.

Vinç çalışmaları kontrolleri;

Üretim aşamasında ve sonrasında kontroller yapılarak gezer köprülü vinç çeşitleri garanti edilerek tarafınıza sunulur. Taşıma konusunda profesyonel şeklide hizmet alıyor olmanız bu hususta son derece önemlidir. Göz önünde bulundurun ve siz de hemen ihtiyacınızı karşılayın. Tasarım konusunda da standartlara göre hareket ederek dünya standartlarında üretim yapıyoruz.
#DIN
#FEM
#CMMA
#VDI gibi normlar üzerinden uygunluk testleri yapılıyor.

Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet sunmak için tüm olması gerekenleri belirleyerek hareket ediyoruz. Hem güvenli hem de kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Gezer köprülü vinç sistemleri, ağır yüklerin taşınması, kaldırılması ve yerleştirilmesi için kullanılan mobil bir vinç sistemidir. Bu sistemler, iki paralel ray üzerinde hareket eden bir köprü ve bu köprü üzerinde yer alan bir kaldırma mekanizmasından oluşur. Gezer köprülü vinçler, inşaat, liman, depolama alanları ve endüstriyel tesisler gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılır.

Gezer köprülü vinç sistemlerinin en önemli özelliği, hareket kabiliyetidir. İki paralel ray üzerinde hareket eden köprü, yükleri farklı noktalara taşıma imkanı sağlar. Bu sistemler, yerleşik köprü vinçlerinden farklı olarak geniş çalışma alanı sunar ve esnek bir şekilde kullanılabilir.

Gezer köprülü vinçler, genellikle elektrikli bir tahrik sistemiyle çalışır. Bu sayede sessiz ve çevre dostu bir çalışma sağlar. Kaldırma mekanizması, yükleri kancalar veya özel aparatlarla kavrar ve doğru konuma yerleştirir. Ayrıca, bazı modellerde dönebilen bir üst yapıya sahip olan gezer köprülü vinçler, yüklerin daha fazla esneklikle yerleştirilmesini sağlar.

Gezer köprülü vinç sistemlerinin avantajları arasında yüksek taşıma kapasitesi, geniş çalışma alanı, esneklik, kolay hareket edebilme, hassas kontrol ve hızlı yük taşıma süreçleri sayılabilir. Ayrıca, güvenlik önlemleriyle donatılmış olmaları ve stabil yapıları, operatörlerin ve çalışanların güvenliğini sağlar.

Gezer köprülü vinç sistemleri, farklı uygulama alanlarına göre özelleştirilebilir ve çeşitli kapasitelerde mevcuttur. İnşaat projelerinde malzeme taşıma, endüstriyel tesislerde yük taşıma, gemi yapımında ve tersanelerde kullanılmaktadır. Esnek ve mobil tasarımları sayesinde, farklı iş ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilirler.

Genel olarak, gezer köprülü vinç sistemleri, yüksek taşıma kapasitesi, esneklik ve hareket kabiliyeti ile dikkat çeken mobil bir vinç çözümüdür. İşyerlerinde yük taşıma ve yerleştirme süreçlerini optimize etmek ve iş verimliliğini artırmak için tercih edilen bir vinç sistemidir.

 

TEKLİF İSTEYİNİZ
0850 466 85 16