Yük Asansörleri

Yük asansörleri, dikey taşımacılıkta maksimum sayıda eşya, mal taşıması yapan asansör olarak açıklanır.
Mal ya da yükün en kısa zaman içinde katlar arasında ulaşmasını sağlamak amacıyla üretilir. Firmamız yük asansörleri üretimi konusunda uzmanlaşmış, bu alanda ergonomiyi ve endüstriyi bir arada kullanmayı başaran bir firmadır. Tamamen memnun kalacağınız bir hizmet almanızı sağlamak açısından üretim aşamasında kullanılan malzemeler, üretimin kaliteli ve güvenli olması için gereken özenin gösterilmesi sağlanıyor olacaktır. Üretimi, tamamen kısa süre içinde taşıma yapmak içindir. Kısa süre içinde yükleme yapılarak büyük oranda mal ve miktarın taşınması sağlanıyor olacaktır.

Yük Asansörleri Çalışma Prensibi

Çalışma prensibi olarak, hidrolik yük yük platformlarında motor sadece yukarı iniş çıkış için çalışır ve aşağı inişte ise motor çalışmayacaktır. Çalışma prensibi için üretimlerimizde en sessiz şekilde çalışma süreci gözetiyoruz. Yük asansörünün çalışmasında herhangi bir şekilde sesten rahatsız olma durumunun en aza indirilmesini sağlamak açısından gerekeni yapıyoruz. Çalışma sırasında kesinle motor sesi duymayacaksınız. Aynı zamanda çalışma prensibi sayesinde, elektrik kesintisinde herhangi bir sorun yaşanmayacak. Otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi olduğundan hemen önlem alınmış olacak

Özel ve kullanışlı çalışma prensibi;

Elektrik kesildiğinde sorun yaşanmayacak. Otomatik olarak kurtarma yapılacak.
Çalışma süresince ses çıkmayacak. Asansör çalışırken motor sesi dahil duyulmayacak.
Yükün bina temelli olması sağlanarak, atalet kuvvetinin çok az olması sağlanır.
Verilen özellikler yük asansörlü çalışma prensibi kapsamında son derece avantajlı olduğunu gösteriyor. Ekibimiz tarafından üretilen yük asansörlerinin sahip olduğu özellikler sizi de memnun edecektir. Her alanda işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Yük Asansörleri Kullanım Alanları

Kullanım alanları açısından bakıldığında her geçen gün yaygınlaştığı görülür. Ancak yük asansörleri genel olarak en çok fabrikalarda kullanılır. Bunun beraberinde alışveriş merkezleri, yük taşıma işlerinin en çok olduğu mağaza ya da buna benzer alanlarda tercih edilir. İş alanında işlemlerin hızlı ve sorunsuz olması, taşımanın hem güvenli hem pratik olması bu sayede mümkün olacaktır. Değerlendirip siz de hemen kullanım alanlarında tercih edebilirsiniz.

Yük Asansörleri Avantajları

Her şeyden önce işlevselliği ile pratiklik sağlar. Zaman kaybını önler. Üretim kalitemiz sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar ve ekonomiktir, kar getirir. Ayrıca elektrik sistemlerine karşı alınan önlemler ile avantaj elde edersiniz. Deprem anı gibi olağan üstü durumlar da düşünülerek üretim yapılmıştır.

Deprem anında hasar ve yaralanma olasılığını azaltmak için tasarım ve özellikler açısından gereken yapılmıştır. Yük asansörleri avantajları arasında güvenliği sağlıyor olmasının yanı sıra, ekonomik fiyatları da var. İndirimli olan ödemelerimiz sayesinde tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız. Üretim aşamasında ekonomik şekilde hareket edilerek hem uzun ömürlü kullanım hem de fiyatın memnun etmesi sağlanır. Yıpranmaya ve aşınmaya minimum oran sağlayarak sizlere memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz.

Yük Asansörleri Çeşitleri

En ağır yüklerden en hafif yüklere kadar aynı hassasiyet ile çalışan yük asansörleri bulunuyor. Üretimimiz tamamen müşteri odaklıdır. Müşterilerimizin taleplerine göre şekillenmiş olan pek çok tasarım için, sorun yaşamadan taşımanın olmasın da sağlanıyor.

Yük asansörleri çeşitleri;

#0,5 ton yük asansörü
#1 ton yük asansörü
#1,5 ton yük asansörü
#2 ton yük asansörü
#3 ton yük asansörü
#5 ton yük asansörü

Gibi taşıma gücü üzerinden seçenekler verilmiştir. Hidrolik yük platformları için çalışma gücü ise 220 v ile 380 v arasındadır. Göz önünde bulundurmanız durumunda, en kolay şekilde ihtiyacınız olan asansörleri temin etme şansınız olacak.

ENGELLİ ASANSÖRLERİ

Engelli Asansörleri

Engelli ve yaşlılar için katlar arasındaki mesafeyi engelli asansörleri ile kat etmek çok daha kolay olacaktır.

Zorluk çeken kişiler, bina içinde erişimi engelli asansörleri ile sağlayabilir. Engelli asansörleri kullanım açısından tamamen bina içindeki ulaşımı pratik şekilde sağlar. Tasarım tamamen bu ihtiyacı karşılayacak şekilde oluşturulur. Asansör uygulamalarımızda, kullanılan alana göre, yapım amacı dışında özel bir talep olup olmadığına göre oluşturulur. Hemen hemen her alanda engelli asansörlerinin yapımında çalışan firmamız; üretim süresi, maliyeti, tasarım ve kalite açısından firmalar arasında birinci sırada yer almaktadır.

Hayatın her alanında engelli bireylerin de yeri var. Engelsiz hayat için üretim yapıyoruz.

Engelli Asansörleri Çeşitleri

Asansörlerin farklı tasarımlar ile oluşturulması sağlanıyor. Kullanım alanına göre hangisinin daha uygun olacağı konusunda seçim yapılması en doğrusudur. Bakıldığında asansör çözümlerinin duraklarda, ev ve otellerde, iş yerlerinde, kurum binalarında, metro duraklarında kullanımı sağlanıyor. Kullanım alanı yaygın olan engelli asansörleri için çeşitlendirme yapılarak çok daha iyi bir kullanım sağlıyoruz.

Engelli erişiminde asansör çözümleri;

Platform Tip Merdiven Asansörleri: Hem iç mekan hem de dış mekan için kullanılır. Tüm merdiven tipleri için uygundur. Merdiven boyunca döşenen ray üzerinden ilerleyerek ulaşım sağlanır. Kullanım dışında ise platform durur. Merdiven üzerinde gereksiz yer işgal etmemek ile birlikte, estetik bir tasarım ile üretim yapılır. Opsiyonel şekilde katlanarak sadece engelli bireyler için değil, yürüme zorluğu çeken herkes için kullanılır. Üretimimiz en özel şekilde gerçekleşerek, tamamen pratik bir hizmet olmaktadır.

Dikey Platform Asansörler: Sunulan çeşidimiz, engelli asansörleri çeşitleri arasında sıkça ürettiğimiz bir çeşittir. Hareket özgürlüğü ile en kolay şekilde kullanılır. Bina girişleri en yaygın tercih edilen alanlardır. .Kısa merdiven yapılarının yan tarafında kullanıma uygun şekilde tasarlanabilir. Ekonomik ve şık bir şekilde tasarlıyoruz. Asansör farklı malzemeler ile de sizlere ulaşıyor. Dilerseniz elektro statik boyalı ya da paslanmaz seçenekleri ile üretilmesini isteyebilirsiniz. En alt seviyeden 7.5 metreye kadar asansörün uygulanması sağlanabilir.

Koltuk Tipi Merdiven Asansörleri: Dönüşlü ve düz merdivenlere uyguluyoruz. Farklı modelleri de olduğundan, merdiven asansörlerine oranla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Erişim cihazın kendi koltuğu üzerinden gerçekleşmektedir. Yürüme zorluğu çeken kişiler için daha uygundur. Yürüme yetisi tamamen olmayan kişiler için kullanıma uygun olmayabilir. Kullanım şekli buton değil, lojistik kumanda ile olacaktır.

Farklı çözüm önerileri, kullanılacak olan alanların durumuna göre şekillenir. Tasarım açısından tamamen memnuniyeti sağlayacak, hayatı kolaylaştıracak olmalıdır. Üretim ve tasarım aşamasında buna dikkat ederek hareket ediyoruz. Merdivenlerin konumu ve alanın boyutuna göre hareket ederek asansör seçiminin gerçekleşmesi sağlanıyor. İç mekan engelli asansörü seçeneklerini de değerlendirerek memnun kalacağınız hizmetimizden hemen faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Engelli Asansörleri Hizmeti

Hizmetimiz her üretimimiz için 2 yıl garantilidir. Tasarımların aynı zamanda ergonomik olması, şık bir tasarım ile iç ve dış mekan tasarımına uygun olması sağlanır. Özel kuruluşlar, kamu alanları, iç ve dış mekanlar fark etmeksizin üretim yapıyoruz. Üretimlerimizin kontrolü kumandalı, düğmeli, butonlu olabiliyor. Hizmet kalitemizi göz önünde bulundurarak siz de bu alanda tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Üretim aşamasında kaliteden ödün vermeden, mümkün olan en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Sizin için memnun kalacağınız fiyatlar oluşturarak, müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyeye çıkarıyoruz. Engelli asansörü yaptırmak için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz. Seçim sizin.