Blog Yazıları

Dudullu Asansör Bakımı

Dudullu Asansör Bakımı

 

Dudullu asansör bakımı; asansör arızalarınızda, en acil durumlarda bile alanında uzman kadromuz sizler için hizmetinizdedir.

Dudullu Firmamızda Verdiğimiz Hizmetler

Asansörler, içerisinde insan taşıdığı için asansör bakımı da diğer ürünlerin bakımından daha fazla önem arz etmektedir. Çünkü en ufak bir arızalanma olduğunda insan hayatı tehlikeye girmekte bu yüzden asansörlerinizin bakımını düzenli olarak yapmalısınız. Dudullu firmamızda her çeşit asansör bakımı yapmaktayız. Asansör çeşitlerine baktığımızda bunlar; yük asansörleri, elektrikli asansörler, hidrolik asansörler, araç asansörü, panoramik asansörler, sedye asansörü, engelli asansörü, monşarj asansörü, yamaç asansörü gibi çok fazla çeşidi vardır. Asansörler, kullanım amacına göre güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Asansörlerin bakımı aylık olarak yapılmak zorundadır. İşte bu yüzden Dudullu asansör bakımı firmamız, siz müşterilerimize uygun olarak; kullandığınız asansör çeşidinin bakım periyotuna göre aylık ve yıllık olarak size yardımcı olmaktadır. Asansör bakımı iki aşamada yapılmaktadır. Bunların 1. si; asansörün periyodik bakımı yapılırken ilk aşamada uzman çalışanlarımız tarafından elle ve gözle asansörün durumu tespit edilir. 2. si ise; diğer aşamada asansörün bakımı için gereken işlemler yapılır.

Dudullu Yük Asansörlerinin Bakım, Onarım ve İmalatı

Dudullu firmamızda, ağır yükleri taşıyan yük asansörlerinin de bakım, onarım ve imalatını son teknoloji ve kaliteyle yapmaktayız. Yük asansörleri, çoğunlukla çok katlı olamayan yapılarda yüklerin bir ortamdan bir ortama taşınması amacıyla tasarlanmış yapıdadır. Bu çok ağır yükler taşıyan asansörlerimizin bakımına da bir hayli hassasiyetle yaklaşmaktayız. Asansörlerimizin imalatında en kaliteli ve son teknolojik ürünler kullanmaktayız. Ürünlerimizin kalitesinin her zaman arkasındayız. Bu konuda güveninizi sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız.

Dudullu Engelli Asansörleri Bakım, Onarım ve İmalatı

Engelli asansörleri, günümüzde çok sıklıkla kullanılan asansör çeşitlerinden biridir. Engelli vatandaşlarımızın merdiven inip çıkmasında kolaylık sağlamak amacıyla üretmekteyiz. Engelli vatandaşlarımıza en iyi hizmet sunmak için asansörlerimizi son teknolojiyle ve en kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Dudullu asansör bakımı firmamız, sadece üretim hizmeti değil çıkabilecek her türlü arızaya karşı bakım ve onarım hizmetini de vermekteyiz.

 

Dudullu Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Dudullu asansör bakımı firması olarak başta insan hayatı olmak üzere sizlere ve her çeşit asansörlerinize değer vermekteyiz. Asansörlerinizin en ufak arızasında ve en acil durumlarda bile firma olarak size hizmet vermekteyiz. Ayrıca asansörlerinizin kullanım sırasında size büyük maliyetli sonuçlar çıkarmaması için en kaliteli şekilde ve düzenli periyotlarda bakım yapmaktayız. Verdiğimiz tüm bakım, onarım ve imalat hizmetini siz müşterilerimize garantili olarak sağlamaktayız. Firmamızın alanında son derece uzman, yenilikçi ve yaratıcı kadromuzla sizlerin memnuniyetini önde tutmak için çalışıyoruz. Asansör konusunda teknolojiyi çok yakından takip ediyor, vizyon ve misyonumuzu da siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştiriyor ve piyasaya çıkarıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir