Blog Yazıları

Darıca Son Teknoloji Yük Asansörleri

Darıca Son Teknoloji Yük Asansörleri

 

 

Firmaların üretim ve sevkiyatlarında yük asansörlerinin oldukça önemli bir yeri bulunuyor. Bu sebeple kalite ve teknolojinin bu asansörlerde bir arada bulunması gerekiyor.

Darıca en son teknoloji yük asansörleri imalatı gerçekleştiren firmamız sizlerin tüm istek, ihtiyaç, kapasite ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunuyoruz. Firmamız donanım, kapasite, bütçe ve güvenlik gibi unsurları tam olarak karşılayan geniş imalat seçenekleri ile sizlere hizmet sunuyor. İmalatımız olan yük asansörlerinin tüm kurulumu, bakımı, periyodik bakımı ve teknik servis hizmetleri yine firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.

Yük Asansörü Servis Hizmetleri

 

Yük asansörleri arıza servis bakım tamir onarım imalat hizmeti sunan firmamız bu komple hizmet anlayışı ile sizlerin zamandan ve bütçeden tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Alanında uzman olan ekiplerimiz yük asansörlerinin kurulacağı alana gelerek en güvenilir ve verimli bir şekilde kurulumu sağlıyor. Ayrıca fiziki olarak farklı özellikle olan yerler için özel tasarım yük asansörleri imalatı hizmeti sunuyoruz. Bu sayede imalathane ve sevkiyat alanlarınızda en verimli, güvenilir ve ergonomik tük asansörü sistemlerine kavuşmuş oluyorsunuz.

Firmamız bünyesinde sadece kendi üretimimiz olan yük asansörlerinin değil tüm marka ve model yük asansörlerinin tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Özellikle yük asansörlerin bakım hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü profesyonel ve periyodik bakım yapılmaz ise bu hem verim kaybına hem de büyük güvenlik sorunlarına yol açabiliyor. Firmamız bu anlamda sahip olduğu çalışan ve donanım sayesinde yük asansörlerinin periyodik bakımını dünya standartlarında yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu periyodik bakım ile birlikte yük asansörlerinde meydana gelebilecek iş ve meslek kazalarının çok büyük oranda engellemiş oluyoruz. Vereceğiniz talimatlar sayesinde ekiplerimiz sizlerin unutması halinde bile tük asansörlerinin bakımı yaklaştığında size haber vermekte ve belirlenen zamanda periyodik bakımı gerçekleştirmektedir.

Servisimiz bünyesinde arızanın boyutu her ne olursa olsun tüm yük asansörü tamir ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Özellikle teknolojik anlamda yeni olan modellerde bile yüzde yüz oranında tamir ve onarım başarısı sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde ürettiğimiz tüm yük asansörü modellerinin teknik servis hizmetini garantili bir şekilde sunuyoruz.

Engelli Asansörü Modelleri

 

Firmamız geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Bu doğrultuda Firmamız bünyesinde engelli asansörleri bakım onarım  hizmetini sağlıyoruz. Türkiye genelinde yasal zorunluluklara rağmen ne yazık ki engelli vatandaşlarımız için yeterli ve kaliteli hizmet hizmetin sunulamadığı görülüyor. Engelli vatandaşlarımızı n en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında olan engelli asansörü geliyor. Firmamız tarafından her türlü tamir, bakım ve onarım hizmetleri de dahil olmak üzere teknolojik ve tasarım anlamında üst düzey engelli asansörü modellerini imalatını gerçekleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde bu asansörlerin kurulacağı alan özel olarak kurulum ve diğer teknik servis hizmetleri de firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sağlanıyor.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir