Blog Yazıları

Bafra Engelli Asansörleri İle Verdiğimiz Hizmetler

Bafra Engelli Asansörleri İle Verdiğimiz Hizmetler

 

 

Asansör sektöründe değişime, gelişime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine önem veren lider bir firmayız.

Bafra engelli asansörleri başta olmak üzere diğer asansör hizmetlerinde de hem yurt içi hem de yurt dışında tercih edilen, başarılı ve tecrübeye sahip firmadır. Asansörlerin periyodik bakımları, arıza, servis, onarım ve imalatını siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede sunmaktayız. Engelli asansörleri, kişinin merdiven çıkmadan bir yükselti üzerine çıkmasına yarayan önemli bir araçtır. Çoğunlukla hasta veya yaşlı kişilerin kamu, kurum ve kuruluşlarında, özel sektörde ve ev yaşamlarında sıkça tercih ettiği bir üründür.

Firmamız engelli asansörlerin üretiminde özellikle asansöre giriş ve çıkış kolaylığını sağlamaktadır. Aynı zamanda sarsıntı ya da hız gibi konularda özenli ve titizlik ile imalat sürecini tamamlamaktayız. Bu durum endüstriyel bir adım olarak görülmemelidir. Firmamız tam tersine sosyal sorumluluk gereği ile çağdaş ve modern bir toplum olmanın gereği ile hizmet düşüncesinde’ dir.

Bafra Engelli Asansörleri Bakım, Arıza ve Onarım

Engelli asansörlerin periyodik bakımları yapılmalıdır. Eğer herhangi bir durumdan dolayı ani arıza verir ise firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sizlere alanında tecrübeli teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz hizmet vermektedir. Kısa süre içerisinde oluşan arızayı gidererek hızlı servis hizmetini sunmaktayız. Arıza yapan asansörlerde parça değişilmesi gerekiyor ise firmamız son derece kaliteli yedek parçalar kullanarak onarım sürecini tamamlamaktadır. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalite, hızlı, güvenilir ve kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız son derece yüksek kalite malzemeler ile asansör imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda onarım, bakım, servis ve arıza hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşen bakım, onarım, servis ve arıza hizmetlerimiz ile kısa sürede çözüme kavuşacağınızdan şüpheniz olmasın.

İzmir Engelli Asansörlerin İmalatı ve Servis Hizmetleri

Firmamız tasarım harikası ev içerisinde kullanılacak engelli asansörlerin imalatını yapmaktadır. Aynı zamanda villa için kullanılacak engelli asansörleri ve merdiven asansörleri son derece ilgi gören ürünlerimizdir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik projeler sunmaktayız.

Koltuk merdiven asansörü hizmeti veren firmamız çoğunlukla merdiven inmekten ya da çıkmakta zorlanan ya da engelli kişiler için güvenirliliğe sahip bir şekilde üretilmiş konforlu, az yer kaplayan ve uygun ücretlerde sahip olabileceğiniz araçtır. Firmamız da engelli asansörleri servis ve bakım hizmetini uygun ücretler karşılığında alabilirsiniz.

Ev ile villa için tasarladığımız özel asansörler kamu alanlarında, özel sektörde ve kamuya açık alanlarda kullanılabilir. Stil ile konforu ön planda tutarak imalat ettiğimiz engelli asansörlerimiz son derece güvenilir ve dayanıklıdır. Tüm iç ve dış alanlarda kullanımı mümkündür. Aynı zamanda vidalı, kayışlı, hidrolik ve elektromekanik modellerimiz mevcuttur. Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir