Blog Yazıları

Tekirdağ Engelli Asansörü

Tekirdağ Engelli Asansörü

 

Tekirdağ engelli asansörü imalatı yapan bir firma ile çalışma yürütmek istiyor ancak nasıl bir süreç izlemeniz gerektiğinizi bilmiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Engelli Asansörü İmalatı, Bakımı ve Onarımı

Engelli asansörleri, okul, iş yeri, hastane, otel, ev ve bunun gibi daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Engelli asansörü bulundurmak göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir konudur. Ayrıca bu asansörlerin bulundurulması kimi işletmeler için aynı zamanda yasal bir zorunluluktur.

Engellilik her bireyin her an yaşama ihtimali olduğu bir durumdur. Dünyada milyonlarca engelli birey bulunmaktadır. Engelli bireyler, mevcut engelleri ile hayatlarını idame ettirme noktasında zorlanmasa da, gündelik hayatta engeli olmayan bireylerin onlara koydukları engelleri aşmakta zorluk yaşayabilmektedirler.

Engelli asansörü de tam olarak buradan hareketle oluşturulmuştur ve teknolojinin hayatımıza katmış olduğu güzel aletlerden bir tanesidir. Ancak pek çok alanda halen bu cihazların kullanılmadığı görülmektedir. Hâlbuki bu cihazlara sahip olmak engelli bireyler için oldukça önemli ve gereklidir.

Çeşitli Engelli Asansörleri

 

Binanızda, iş yerinizde, okulunuzda, hastanenizde veya gerekli olması durumunda evinizde engelli asansörünüz yoksa gerçekten büyük bir eksikliğe sahipsiniz demektir. Teknolojinin gelişmesi elbette engelli asansörlerini de doğrudan etkilemiştir. Bu sayede engelli asansörleri çeşitlenmiş ve değişmiştir.
Engelli asansörleri platform tipi, merdiven tipi, dikey tip ve kısa mesafe olmak üzere çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Burada önemli olan ise hangisine en çok ihtiyaç duymakta olduğunuzdur. İşte, tam olarak burada devreye girmekteyiz.

Tekirdağ engelli asansörü imalatı noktasında alanında öncü olan bir firma olarak profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Attığımız her adımda bilinçli bir şekilde hareket ediyor ve kullanıcılarımızın yararını göz önünde bulunduruyoruz. Fiziksel engelleri ortadan kaldırmak adına alanında uzman, deneyim sahibi olma başarısını göstermiş ve konuya dair iyi eğitim almış, farkındalığı yüksek bir ekibe sahibiz. Elbette böyle bir ekibe sahip olmamız attığımız her adımda başarıyı beraberinde getiriyor.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Diğer firmalardan farklı olarak %100 müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Buradan hareketle bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerçekleştireceğimiz ilk iş engelli asansörüne dair ihtiyaç, beklenti ve isteklerinizi tespit etmektir. Sonraki adımda ise size en uygun engelli merdivenini tespit ediyor ve vakit kaybetmeden engelli asansörü imalatına başlıyoruz.

Tekirdağ engelli asansörleri imalatı yapan bir firma olarak elbette gerçekleştirdiğimiz işlem bununla sınırlı değil. Aynı zamanda engelli asansöründe meydana gelen herhangi bir arıza durumunda da servisimizi engelli asansörü tamir ve onarım işlemlerini kolaylıkla yerine getirmektedir. Bilindiği üzere teknolojik aletlerde yaşanan herhangi bir soruna doğru zamanda ve yerinde yapılacak olan bir müdahale hem sorunun büyümesini engellemekte hem de zaman kazandırmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak her teknolojik aletin belirli aralıklarla bakımının gerçekleştirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli olarak bakımı yapılan aletlerin hasar görme ihtimali oldukça düşüktür. Tekirdağ engelli asansörü imalatı yapan bir firma olarak engelli asansörü bakımı işlemi de gerçekleştirmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir