Blog Yazıları

Samsun Vinç Periyodik Bakım Firması

Samsun Vinç Periyodik Bakım Firması

 

Vinçler belirli zaman aralıklarında periyodik bakımlara tabi tutulmalıdır. Aksi halde çalışma esnasında arıza yapması hem daha fazla hasar almasına hem de daha fazla maddi zarara girmenize neden olacaktır.

Samsun da bulunan firmamız uygun ücretlerde Samsun vinç periyodik bakım hizmetini kurulduğu tarihten bu yana sürdürmektedir. Alanında uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Firma olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Bu nedenle sizleri bu konuda daha fazla bilgilendirmek ve doğru bir şekilde yönlendirmek isteriz.
Vinçlerin üç ayda bir kere yıllık ise toplam 4 kere periyodik bakım görmesi sizin için avantaj sağlar. Çünkü devamlı çalışan vinçlerin hasar görmesi yüksek ihtimaldir. Bunun için periyodik bakımları aksatmamanızda fayda vardır. Kurumsal bir şekilde hizmet sunan firmamız uygun ücretlerde periyodik bakım hizmeti vermektedir. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vinçler Ne Kadar Süre İle Bakım Yaptırılmalıdır?

Periyodik bakımlar yıllık 4 kez yaptırılmalıdır. Yapılan periyodik bakım sonrası form doldurarak vermiş olduğumuz servis hizmetleri ve servis tarihi belirtilmektedir. Bu formu belgeleyerek iletmenize iletmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sektörde yüksek kalitede uygun ücretlerde bakım hizmeti veren lider bir firmayız. Tüm periyodik bakımlarda vinçlerin elektriksel ve mekanik bakımları yapılmaktadır. Aşağıda periyodik bakım sırasında verdiğimiz hizmetler yer almaktadır.

Araba yürüyüş takımları kontrolü,
Araba yürütme motorları akım değerleri kontrolü,
Tambur kontrolü,
Limit şalterlerin kontrolü,
Kanca bağı ve kanca kontrolü,
Uyarı etiketleri,
Ana kiriş ve başlık bağlantı cıvataları kontrolü,
Araba yürüme yolu kontrolü,
Sesli uyarı, ışıklı uyarı ve uyarı levhaları kontrolü,
Köprü yürüme yolu kontrolü,
Korkuluklar ve platformlar kontrolü,
Redüktörlerin yağ seviyesi kontrolü,
Halat yağlama kontrolü,
Aşırı yük kontrolü,
Halat kontrolü,
Köprü yürüyüş takımları kontrolü,
Köprü elektrik beslenme sistemi kontrolü,

Samsun Vinç Periyodik Bakım Hizmetleri

Firmamız kurulduğu yıldan itibaren vinç periyodik bakım alanında her zaman müşterileri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmet sunmuştur. Periyodik bakımların düzenli bir şekilde yapılması sizin mağdur olmanız için önemli bir etkendir. Firmamız vinç arıza, bakım ve onarım hizmetini aralıksız vermektedir. İhtiyacınız olduğu her an bizimle iletişime geçerek eşsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamızda hizmet sunan tecrübeli personellerimiz, teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz ile vinç periyodik bakım sürecini titizlik ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm hasar almış ve eskimiş ürünleri değişerek yerine yüksek kalitede ürünler kullanıyoruz. Böylece vincinizin eskisine göre daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda sektörde uygun ücretlerde hizmet veren öncü bir firmayız. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize yönelik titizlik ile gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimiz kalite kontrolünden geçmektedir. Bu da bizim başarılı ve işine önem veren bir firma olduğumuzun kanıtıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir