Blog Yazıları

Antep Zincirli Vinç ve Caraskal Vinç Servisi

Antep Zincirli Vinç ve Caraskal Vinç Servisi

 

 

Zincirli caraskal vinç hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Her zaman verdiğimiz hizmetin arkasında durarak sorunsuz ve güvenilir hizmetin garantisini vermekteyiz.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana zincirli vinç, caraskal vinç, vinç imalatı ve onarım servisi vermektedir. Alanında tecrübeli personellerimiz ile birlikte yüksek kalitede üretim, hızlı destek, yedek parça hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan lider bir firmayız. Firmamız da verdiğimiz hizmet kalitemiz her zaman kontrol edilmektedir. Vinç imalatı için kullandığımız tüm ürünlerimiz son derece yüksek kaliteye sahiptir. Aynı zamanda sınırsız yedek parçamız ile yaşanan tüm arızalarda kısa sürede onarım hizmeti vermekteyiz.

Antep caraskal vinç, zincirli vinç, yük asansörü, raylı kabinli vinç, dış cephe vinçleri, portal vinç, pergel vinç, sürgülü vinç, eloksal vinç, gezer köprülü vinç ve diğer vinç çeşitlerinde firmamız profesyonel ekipleri, teknisyenleri ve mühendisleri ile üretim yapmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek son derece kaliteli ürünler kullanarak vinçlerin daha sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Antep Vinç Tamir ve İmalatı

Firmamız da hizmet veren tecrübeli personellerimiz vinç servisi, tamir ve imalat konusunda oldukça başarılır. Aynı zamanda Türkiye genelinde lider ve başarılı bir firmayız. Vinçlerin zamanında aylık ya da yıllık periyodik bakımlarının yaptırılması durumunda herhangi bir tamir’ e gerek duyulmayacaktır. Ancak bakımı ihmal edilen vinçler her an arıza verebilir ve bu durum büyük maddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle sektörde uzman firmamız tarafından uygun ücretlerde vinçlerinizin periyodik bakımlarını yaptırmanızda fayda vardır.

Antep de bulunan firmamız da aralıksız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Aciliyet gerektiren her durumda bizleri arayarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sizlere en kısa sürede yardımcı olarak oluşan arızanın tamirini hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir. Kaliteli vinç üretimi, güvenilir vinç satışı, vinç yedek parçaları ve hızlı vinç servisimiz ile sektörde ileri gelen bir firma olduğumuzu vurgulamak isteriz. Bizlere 7/24 iletişim adreslerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Antep Caraskal ve Zincirli Vinç Hizmeti

Caraskal vinç ve zincirli vinç üretimini Antep de bulunan firmamız da yapmaktayız. Caraskal vinçlerimizi CE standartlarına uygun bir şekilde yapmaktayız. Caraskal vinçlerde boya ve montaj süreçleri bittikten sonra elektriksel aksamlar ile testlere tabi tutulmaktadır. Kalite kontrol departmanından geçirilen vinçlerimiz montaja hazır hale getirilmektedir.

Caraskal vinçler ihtiyacınıza göre 500 kg ile 100 ton kaldırma kapasitesine sahip olarak üretilmektedir. Firmamız son derece kaliteli malzemelerde üretimini yaparak hızlı bir şekilde nakliye sürecini gerçekleştirmektedir.

Zincirli vinçler 5 tona kadar kaldırma gücüne sahiptir. Diğer vinçlere göre daha sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca diğer vinçlere göre daha uygun fiyattadır. Ekstra masrafa girmeden dikey kaldırma işlemini gerçekleştirmektedir. Zincirli vinç ile kaldırılan cisimlerin direk olarak yukarı kaldırılmasına yarayan vinç türüdür. Caraskal ve zincirli vinçler elektrikli vinçler kategorisinde yer almaktadır. Firmamız imalatını, bakımını ve tamirini bizzat kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir