Blog Yazıları

Ümraniye Vinç Arıza Servisi

Ümraniye Vinç Arıza Servisi

 

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan firmamız, vinç bakımı ve tamiri konusunda siz müşterilerimize sınırsız hizmet vermektedir.

Ümraniye Firmamızda Verdiğimiz Hizmetler

Ümraniye firmamız, her çeşit vinç bakımı ve tamiri için alanında uzman kadromuzla size hizmet sağlamaktayız. Caraskal vinç, zincirli vinç gibi her çeşit vinç bakım hizmeti vermekteyiz. Vinçler kullanım esnasında hasar görebilir veya arızalanabilir. Bu hasarların daha büyük sonuçlar doğurmaması için Ümraniye vinç arıza servisi hizmetinizdedir. Sadece arıza olduğunda değil; vinçlerin daha uzun ömürlü ve sağlıklı çalışması için aylık veya yıllık rutin bakım hizmeti de sağlamaktayız. Bazı vinç arıza tipleri vardır. Bunlar: halat değişimi (hasarlı veya kopmuş halatlar), fren arızaları, elektrik motorlar (motor değişimi), kumanda ve buton değişimleri, şase ve tekerler (yıpranmış şase ve tekerleklerin değişimi) arızaları gibi arıza türleri oluşmaktadır. Vinç tamir, vinç periyodik bakım gibi tüm hizmetlerimiz Ümraniye vinç arıza servisi tarafından siz müşterilerimiz için en son teknoloji ve kalite ile sağlıyoruz.

Ümraniye Vinç Periyodik Bakımı

Vinç periyodik bakımı, vinç sağlığı için oldukça önemlidir. Vinç gibi araçlar kullanım açısından riskli araçlardır. Bu araçların hem can güvenliği açısından hem de sürekli arızalanıp firmaya yüksek maliyet çıkarmaması için periyodik bakım şarttır. Ayrıca 25 Nisan 2013 tarihinde, 286228 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan İş Ekipmanları Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında Kaldırma ve İletme ekipmanlarının yıla en az 1 defa kontrolü zorunlu tutulmuştur. Bu yönetmelik de firmamızı oldukça önemli kılmaktadır. Sadece zorunlu olduğu için değil vinçlerinizi iş sırasında doğabilecek sonuçların size büyük maliyet çıkarmaması için de düzenli bakım yapılmalıdır. Periyodik bakımlar, toplamda yılda 4 bakım olacak şekilde, 3 ayda bir yapılmaktadır. Yapılan her bakım sonrasında, bakım aşamaları, sonuçları ve vincinize hangi bakımların yapıldığı sizler için kayıt altında tutulur. Vinç periyodik bakımlarında vinçlerinizin elektriksel ve mekanik tüm bakımları yapılır. Ümraniye vinç periyodik bakımı, firmamız tarafından alanında son derece uzman mühendisler tarafından yapılmaktadır.

Ümraniye Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Ümraniye vinç arıza servisi firmamızın, tercihinizde ilk sırada olması için gece gündüz çalışıp kendimizi geliştirmekteyiz. Vinçlerinizin kullanım sırasında size büyük maliyetli sonuçlar çıkarmaması için en iyi şekilde ve düzenli olarak bakım hizmeti vermekteyiz. Ümraniye firmamız, kalite standartları bakımından rakiplerimizle rekabet ederken hem onlardan ders alıyor hem de bakım hizmetimizi müşteri memnuniyeti için her geçen gün geliştiriyoruz. Firmamız, olarak alanında son derece uzman, yaratıcı ve rekabetçi kişilik sahibi, yaratıcı ve özgün fikirleri olan, ahlak kurallarını ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile beraber hizmetinizdeyiz. Yaptığımız tüm tamir, tamirat ve bakım hizmetleri siz müşterilerimize garantili olarak sağlanmaktadır. Ümraniye firmamız, sizin için en doğru tercih olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir