Blog Yazıları

Tekkeköy Yük Asansörleri

Tekkeköy Yük Asansörleri

 

Firmamız yük asansörleri için bakım, onarım, imalat, servis ve arıza hizmetini yüksek kalitede siz değerli müşterilerine vermektedir.

Yük asansörleri günümüzde hemen hemen çoğu alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu asansörlerin periyodik zamanlarda bakımı olmalıdır. Aksi halde kaçılmaz kazalara neden olabilir. Yük asansörleri 3 çeşitten oluşmaktadır.

Halatlı Yük Asansörü
Hidrolik Yük Asansörü
Makaslı Hidrolik Yük Asansörü

Firmamız yük asansörleri için bakım, onarım, arıza, servis ve imalat hizmetini 7/24 kesintisiz vermektedir.

Tekkeköy Yük Asansörleri İmalatı ve Bakım Hizmetleri

Araçları ve malzemeleri bir seviyeden başka bir seviye’ ye taşırken halatlı yük asansörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Yük asansörleri imalatı için tecrübeli teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz ile başarılı projeler geliştiriyoruz. Sizlerde Tekkeköy firmasına ait yük asansörü için imalat hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıda yer alan unsurları belirtmelisiniz.

Yük kapasitesi
Min-max yükseklik
Platform boyutu

Firmamıza gerekli bilgileri verdikten sonra emin olmalısınız ki sektörde en uygun ücret teklifi veren firma olmaktayız.

Hidrolik yük asansörlerinde hidrolik yağ basıncı kullanılarak piston ile kabin ‘in hareket etmesi sağlanır. Firmamızdan yük asansörü imalat talebinde bulunacaksanız aşağıda yer alan unsurları belirtmelisiniz.

Yük kapasitesi
Min-max yükseklik
Platform boyutu

Makaslı Hidrolik Yük Asansörü açık hava ve hava koşullarına dayanıklı bir şekilde astar üstüne endüstriyel boya işlemi uygulanmaktadır. Genellikle ağır yükler, kısa strok kaldırma mesafesi, uzun platform ölçüleri ve özel durumlarda platform tipleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tekkeköy Yük Asansörleri Servis ve Arıza Hizmetleri

Tekkeköy da bulunan firmamız yük asansörleri konusunda yılların veriş olduğu deneyim ile arıza, bakım, servis ve onarım da bir numaradır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz, kullandığımız orijinal parçalar ile yük asansörlerin daha sağlam ve dayanıklı kılmak için son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz ile sizlere yüksek kalitede hizmet sunmanın yanı sıra önceliğimiz sizlerin ihtiyacına ve taleplerine yönelik imalat gerçekleştirmektir. Bunun için profesyonel ekibimiz ile aralıksız çalışmaktayız.

Firmamız arıza ve servis konusunda son derece hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bizlere yaşadığınız her olumsuz durumda ulaşabilirsiniz. Ancak yük asansörlerinden yana herhangi bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız belirli zaman dilimlerinde periyodik bakımları yaptırmanızda fayda var. Çünkü aniden gelişen bir arıza da hem yük asansörü büyük hasar görebilir hem de maddi anlamda ödemeniz gereken fatura çıkabilir. Bu nedenle periyodik bakımları %100 kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz için vereceğimiz hizmetten memnun kalacağı garantisini vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz ile her gün farklı projelere imza atıyoruz. Firmamız yük asansörlerini 3 çeşitten üretmektedir. Aynı zamanda bu asansörler tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu olarak üretilmektedir. İhtiyacınıza uygun bir şekilde Tekkeköy firması yük asansörü projesini çizerek imalat aşamasına geçmekteyiz. Bizlere iletişim adreslerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm arıza, bakım, onarım, imalat ve servis hizmetimizden yüksek kalite ile uygun ücretlerde faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir